Ota yhteyttä

Yhteystiedot

NT-kuntoutus

Verkatehtaankatu 4, 6krs
20100, Turku

02 2518400 

fysioterapia@nt-kuntoutus.fi

Asiakassihteeri Ilona Björklund

Mm. ajanvaraus, laskutus ja juoksevat asiat kuuluvat työtehtäviini.
Toimin usein linkkinä fysioterapeutin, asiakkaan ja hoitavan tahon välillä.
Kysyä voi lähes mitä vaan, niin yritän selvittää asiaasi.

Verkahovin uima-allastilat

Verkatehtaankatu 4, 1krs.
20100, Turku

Maksutavat

Meillä voit maksaa pankki- ja luottokortilla, myös kuukausilaskutus on mahdollinen.
Käytössämme on Kelan suorakorvausmenettely, jossa haemme Kela-korvauksen fysioterapiasta puolestasi.
Esteen sattuessa peruutathan hoitoaikasi viimeistään hoitoa edeltävänä päivänä. Veloitamme peruuttamattomasta hoitokäynnistä 22,00 €.

Ajanvaraus

Maanantai  8:00 – 16:00
Tiistai – perjantai 8:00 – 15:00

Puhelin

02 2518400

Aukioloajat

Maanantai- torstai  8:00 – 18:00
Perjantai 8:00 – 16:00

Otathan mukaasi

  • lääkärin lähete
  • sairausvakuutuskortti
  • uusimmat lääkärilausunnot
  • maksusitoumuspäätös

Mari Kostiainen

Vastaava fysioterapeutti
mari.kostiainen@nt-kuntoutus.fi

Milja Tuoriniemi

Fysioterapeutti
milja.tuoriniemi@nt-kuntoutus.fi

Anu Hannukainen

Fysioterapeutti
anu.hannukainen@nt-kuntoutus.fi

Jenna Urpo

Vastaava fysioterapeutti
jenna.urpo@nt-kuntoutus.fi

Kaija Wirtanen

Fysioterapeutti
kaija.wirtanen@nt-kuntoutus.fi

Anna Saunamäki

Fysioterapeutti
anna.saunamaki@nt-kuntoutus.fi

Päivi Lumme

Fysioterapeutti
paivi.lumme@nt-kuntoutus.fi

Terhi Ylieskola

Fysioterapeutti
terhi.ylieskola@nt-kuntoutus.fi

Katri Rantala

Jalkahoitaja
fysioterpia@nt-kuntoutus.fi

Marika Jewander

Fysioterapeutti
marika.jewander@nt-kuntoutus.fi

Jaana Pekkala

Fysioterapeutti
jaana.pekkala@nt-kuntoutus.fi

Ilona Björklund

Asiakassihteeri
ilona.bjorklund@nt-kuntoutus.fi
02 251 8400

Ota yhteyttä

 

02 251 8400

fysioterapia@nt-kuntoutus.fi

Verkatehtaankatu 4, 20100 Turku

NT-Kuntoutus

NT-Kuntoutus

Aukioloajat

Maanantai - torstai 8.00 – 18.00
Perjantai 8.00 – 16.00

Ajanvaraus

Maanantai 8.00 – 16.00
Tiistai - perjantai 8.00 – 15.00

Copyright  NT-kuntoutus 2021  | Tietosuojaseloste  | Potilasasiamies  |