Ota yhteyttä

Yhteystiedot

NT-kuntoutus

Verkatehtaankatu 4, 6krs
20100, Turku

02 2518400 

fysioterapia@nt-kuntoutus.fi

Asiakassihteeri Jaana Wikman-Rosama

Mm. ajanvaraus, laskutus ja juoksevat asiat kuuluvat työtehtäviini.
Toimin usein linkkinä fysioterapeutin, asiakkaan ja hoitavan tahon välillä.
Kysyä voi lähes mitä vaan, niin yritän selvittää asiaasi.

Verkahovin uima-allastilat

Verkatehtaankatu 4, 1krs.
20100, Turku

Maksutavat

Meillä voit maksaa pankki- ja luottokortilla, myös kuukausilaskutus on mahdollinen.
Käytössämme on Kelan suorakorvausmenettely, jossa haemme Kela-korvauksen fysioterapiasta puolestasi.
Esteen sattuessa peruutathan hoitoaikasi viimeistään hoitoa edeltävänä päivänä. Veloitamme peruuttamattomasta hoitokäynnistä 22,00 €.

Ajanvaraus

Maanantai  8:00 – 16:00
Tiistai – perjantai 8:00 – 15:00

Puhelin

02 2518400

Aukioloajat

Maanantai- torstai  8:00 – 18:00
Perjantai 8:00 – 16:00

Otathan mukaasi

  • lääkärin lähete
  • sairausvakuutuskortti
  • uusimmat lääkärilausunnot
  • maksusitoumuspäätös

Henna Taulio

Vastaava fysioterapeutti
henna.taulio@nt-kuntoutus.fi

Milja Tuoriniemi

Fysioterapeutti
milja.tuoriniemi@nt-kuntoutus.fi

Päivi Lumme

Fysioterapeutti
paivi.lumme@nt-kuntoutus.fi

Kaija Wirtanen

Fysioterapeutti
kaija.wirtanen@nt-kuntoutus.fi

Marika Jewander

Fysioterapeutti
marika.jewander@nt-kuntoutus.fi

Terhi Ylieskola

Fysioterapeutti
terhi.ylieskola@nt-kuntoutus.fi

Mari Kostiainen

Fysioterapeutti
mari.kostiainen@nt-kuntoutus.fi

Jaana Wikman-Rosama

Asiakassihteeri
jaana.wikmanrosama@nt-kuntoutus.fi
02 251 8400

Jaana Pekkala

Fysioterapeutti
jaana.pekkala@nt-kuntoutus.fi

Anu Hannukainen

Fysioterapeutti
anu.hannukainen@nt-kuntoutus.fi

Anna Saunamäki

Fysioterapeutti
anna.saunamaki@nt-kuntoutus.fi

Katri Rantala

Jalkahoitaja
fysioterapia@nt-kuntoutus.fi

Ota yhteyttä

 

02 251 8400

fysioterapia@nt-kuntoutus.fi

Verkatehtaankatu 4, 20100 Turku

NT-Kuntoutus

NT-Kuntoutus

Aukioloajat

Maanantai - torstai 8.00 – 18.00
Perjantai 8.00 – 16.00

Ajanvaraus

Maanantai 8.00 – 16.00
Tiistai - perjantai 8.00 – 15.00

Copyright  NT-kuntoutus 2018  | Tietosuojaseloste  | Potilasasiamies  |